مشخصات محصول

معرفی اجمالی

جفت عضوی موقت است که در دوران بارداری در پستانداران ماده ایجاد می شود و جنین را به دیواره رحم متصل می کند. هدف جفت رساندن مواد مغذی و اکسیژن به جنین است. از آنجایی که جفت سرشار از مواد مغذی است، عصاره آن به یک عنصر محبوب در محصولات مراقبت از پوست مانند کرم‌ها و ماسک‌ها تبدیل شده است. عصاره پلاسنتا یا جفت با توجه به اینکه دارای فاکتورهای رشد و ضدالتهابی قوی است و این فاکتور ها، در شکل گیری و رشد جنین بسیار موثرند، استخراج این فاکتور ها از جفت انسانی در بازسازی و پزشکی بازساختی بسیار تاثیر گذار است.

منابع عصاره پلاسنتا

عصاره پلاسنتا از بافت پلاسنتا (جفت انسانی) و دامی جدا می شود اما نکته ای که وجود دارد فقط عصاره پلاسنتای انسانی قابلیت تزریق داخل درمی و داخل جلدی و وریدی دارد. اما عصاره پلاسنتای استخراج شده از بافت های حیوانی به هیچ وجه قابلیت تزریق را ندارند.

کاربردها

عصاره جفت (انسان) حاوی عصاره جفت تازه و سالم انسان، نیتروژن و پروتئین هایی مانند پپتیدها، نوکلئوتیدها و گلوتامات است. با کاهش التهاب و افزایش خون رسانی به زخم، بهبود زخم را افزایش می دهد و در نتیجه آسیب سلولی را کاهش می دهد. عصاره جفت (انسان) دارای پروتئازهایی است که با کنترل بازسازی و تحلیل بافت به بهبود زخم کمک می کند. علاوه بر این، به سنتز کلاژن کمک می کند که منجر به ترمیم قوی زخم می شود. بنابراین، عصاره پلاسنتا (انسان) باعث بهبود سریع زخم می شود و بازسازی بافت را تسهیل می کند، به ویژه در بیماران دیابتی که بهبود زخم را به تاخیر انداخته اند، گردش خون را بهبود می بخشد، سطح هورمون ها را افزایش می دهد و تولید سلول را تشویق می کند. با توجه به محتویات داخل عصاره پلاسنتا که حاوی فاکتورهای ضدالتهابی و فاکتورهای رشد است در جوانسازی پوست، جلوگیری از ریزش مو، استئوآرتریت، اسکار، زخم های مزمن، زخم های دیابتی، آکنه های مقاوم به درمان، سوختگی با درجات مختلف موثر است.

موارد استفاده

• کاشت مو و درمان ریزش مو ناشی از بیماری های سیستم ایمنی و التهابی و آندوژنیک
• درمان اسکار در ترکیب با سابسیژن
•درمان آرتروز در ترکیب با (اگزوزوم) اگزوزان موضعی
• جوانسازی و زیبایی پوست
• درمان بیماری های مزمن پوستی
• پارگی تاندون و اسیب های عضلانی
• بازتوانی جنسی
• بهبود زخم
• آکنه های التهابی

مشخصات ویال

تست های ایمنی​

بیش از 10 تست انجام میشود که شامل :  ایدز نوع 1 و 2، هپاتیت ب ، هپاتیت سی، ویروس لنفوتروپیک سلول T انسانی نوع 1 و 2، ترپونما پالیدوم یا سفلیس، تست های باکتریایی و قارچی، مایکوپلاسما سیتومگالوویروس و ... است.

دما و انقضای محصول

دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد
شش ماه

روش انجام تست

بر اساس روش های دقیق الیزا و تشخیص مولکولی

فرم

مایع

شرایط ارسال

باکس یخ (دمای یخچال)

گونه میزبان

انسان

حجم ویال

8 سی سی

نحوه مصرف

زیر جلدی، درمال، اینترا درمال، تزریق بافتی

نحوه سفارش محصول

عصاره پلاسنتا کشور امارات و در کلینیک لیزر و سلامت اروپا استفاده می شود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در واتس اپ به شماره زیر پیام دهید

440 9090 2361 0049
اگزوزان

سوالات متداول

اگزوزان

آیا امکان ترکیب عصاره پلاسنتا با مزو یا فیلر وجود دارد؟

بله، ترکیب عصاره پلاسنتا با فیلر، مزو، چربی، پروتوکین، پی آر پی باعث ماندگاری اثرات و تقویت اثرات فیلر، مزو و … می شود و تداخلی باهم ندارند.

مشاهده اثر عصاره پلاسنتا چه زمان قابل مشاهده است؟

در پزشکی بازساختی نتیجه اولیه حداقل بین دو تا چهار ماه طول می کشد.

توصیه های رژیم غذایی و سبک زندگی

از یک رژیم غذایی سالم استفاده کنید که شامل غذاهای غنی از ویتامین C مانند پرتقال، توت فرنگی، اسفناج و کلم بروکلی باشد. از غذاهای غنی از روی مانند تخم مرغ، گوشت و محصولات لبنی استفاده کنید. این غذاها می توانند باعث بهبود زخم شوند. غذاهای حاوی ویتامین A به مبارزه با عفونت ها و بهبود سریعتر زخم ها کمک می کند. قند خون بالا را کنترل کنید، که ممکن است روند بهبود زخم را به تاخیر بیندازد.